«جهاد تبیین» در صدر پرفروش‌های انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب | خانه کتاب و ادبیات ایران
20:58 - 1401/02/24 | بازدید 9

«جهاد تبیین» در صدر پرفروش‌های انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب

کتاب‌های «جهاد تبیین»، «بسته‌ی محصولات فرهنگی سرباز»، «تفسیر سوره حمد»، «روش تحلیل سیاسی»، و «تفسیر سوره جمعه» پنج عنوان از پرفروش‌های انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.

به گزارش ستاد خبری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، «جهاد تبیین» موضوعی است که در بیانات حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای بارها مورد تأکید و اشاره قرار گرفته و رهبر انقلاب اسلامی ابعاد مختلف آن را توصیف کرده‌اند. ایشان «جهاد تبیین» را یک فریضه‌ی قطعی و فوری می‌دانند و در این عرصه، هر کسی که می‌تواند باید اقدام کند و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست.


گفتنی است محتوای «بسته‌ی محصولات فرهنگی سرباز» شامل ۲۱ تصویر از عکس‌های دیده نشده و کمتر دیده شده‌ی شهید حاج قاسم سلیمانی، کتاب مصور قاف شامل خاطرات حاج قاسم، کتاب یاران سلیمانی شامل بیانات مقام معظم رهبری در جمع خانواده‌های شهدای مدافع حرم است.


کتاب تفسیر سوره حمد، متن ویراسته‌ی جلسات تفسیر این سوره است که در دوران رهبری معظم‌له در طی سالهای ۱۳۶۹ و ۱۳۷۰ در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور دانشجویان برگزار شده است. کتاب روش تحلیل سیاسی، مجموعه بیانات رهبری درباره‌ی مهارت‌ها و فنون تحلیل سیاسی است.


کتاب تفسیر سوره جمعه نیز متن ویراسته‌ی جلسات تفسیر این سوره است که در دوران مسئولیت ریاست جمهوری آیت الله العظمی خامنه‌ای در جمع پاسداران و اعضای دفتر ریاست جمهوری در طی سالهای ۱۳۶۱ و ۱۳۶۲ صورت گرفته است.


مخاطبان می‌توانند برای تهیه‌ی این کتب و دیگر عناوین انتشارات انقلاب اسلامی تا ۳۱ اردیبهشت به شبستان اصلی راهروی ۶ مراجعه کنند.


سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم آغاز شده و تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.

پر بازدیدها
بازدید 517
ایران و لبنان در حوزه ترجمه و تبادل آثار ظرفیت‌های خوبی دارند

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 465
انتقال سامانه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران به زیرساخت جدید

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 362
ابعاد فنی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بررسی شد

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 360
استفاده از تحلیل عقلی در فلسفه مضاف داستان

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 332
رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند

برای مشاهده کلیک کنید