با تخفیف‌های «اسنپ» راحت‌تر به نمایشگاه بروید | خانه کتاب و ادبیات ایران
12:53 - 1401/02/24 | بازدید 12

خدمات اسنپ در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب

با تخفیف‌های «اسنپ» راحت‌تر به نمایشگاه بروید

مدیر کمیته تبلیغات، ارتباطات رسانه‌ای و فضای مجازی سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران در گفتگو با ستاد خبری نمایشگاه از خدمات «اسنپ» در ایام برگزاری نمایشگاه خبر داد.

به گزارش ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران، مجید صحاف با اشاره به تخفیف‌هایی که نرم‌افزار «اسنپ» برای دو بخش حمل بار و حمل مسافر همزمان با روزهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در نظر گرفته است، گفت: «اسنپ» در نقشه خود جانمایی دقیق نمایشگاه را انجام داده و برای سهولت رفت و آمد مسافران درب‌های ورود و خروج نمایشگاه را هم به تفکیک مشخص کرده است. در صورتی که مسافری قصد عزیمت با اسنپ از هر مبدأیی به نمایشگاه، یا از نمایشگاه به هر مقصدی را داشته باشد از تخفیف برخوردار خواهد شد. تفکیک درب‌های نمایشگاه در نقشه «اسنپ» هم به این منظور در نظر گرفته شده که مسافرین و رانندگان به خاطر اختلاف درب‌ها به مشکل برنخورند.


صحاف درباره خدمات این نرم‌افزار برای کمک به ناشران هم توضیح داد: با توجه به اینکه ناشران با مساله حمل‌و‌نقل بار روبه‌رو هستند، «اسنپ» برای وانت‌ها و موتورهایی که از این نرم‌افزار برای حمل بار ناشران استفاده شوند، تخفیفی لحاظ کرده است. همچنین برای موتورهای حمل بار خود جای متمرکز و مشخصی در نظر گرفته است. 


سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم آغاز شده و تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت.

پر بازدیدها
بازدید 517
ایران و لبنان در حوزه ترجمه و تبادل آثار ظرفیت‌های خوبی دارند

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 466
انتقال سامانه‌های خانه کتاب و ادبیات ایران به زیرساخت جدید

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 364
ابعاد فنی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بررسی شد

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 361
استفاده از تحلیل عقلی در فلسفه مضاف داستان

برای مشاهده کلیک کنید

بازدید 332
رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند

برای مشاهده کلیک کنید